Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Последно нешто што ве насмеа е....?

  Share
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Раткапна on Вто 03 Апр 2012, 18:46

  Frank Alexander напиша:Најновиот член ХУРЕМ СУЛТАН е баниран на 666 дена.

  Причина: fuuuck you, that's why  А зошто баш 666 дена? За то време да си ги истера ѓаолите во глата?

  Абе, денес цел ден се смеам, така ми тргна, посебно глупсон добро ме насмеа :)
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by prozaque on Сре 04 Апр 2012, 11:59

  Раткапна напиша:
  Frank Alexander напиша:Најновиот член ХУРЕМ СУЛТАН е баниран на 666 дена.

  Причина: fuuuck you, that's why  А зошто баш 666 дена? За то време да си ги истера ѓаолите во глата?

  Абе, денес цел ден се смеам, така ми тргна, посебно глупсон добро ме насмеа :)

  Абе сакав 6 дена, ама ми заглави шеската на тастатурата и 666 се испиша.The Gods have spoken!


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Batty on Чет 05 Апр 2012, 13:51  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Раткапна on Пет 06 Апр 2012, 00:38

  michael jackson meets eva herzigova B.U. meets heineken commercial feat pelisterka and also vodka feat kylie minogue and with special appearance of black justin bieber
  или на нашки спото на дадо полумента


  Додуша не е за смеење работава..
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Kelso on Пет 06 Апр 2012, 16:39  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Printers and faxes on Пет 06 Апр 2012, 17:13

  Реакциите на народов по поразот денес. :ДДД прајцлес кукууу
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by prozaque on Саб 07 Апр 2012, 18:38  Видеото е снимено во театаро антички во Варош, Вардарска Бановина. Coincidence? I think not!  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Bender on Саб 07 Апр 2012, 19:15

  Ма то треба да се убие намќориште


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by prozaque on Саб 07 Апр 2012, 19:22

  Пумба вистината е ако се соочиме ние "хардкор" луѓето со Биберовци ќе не прекршат од мање, иако се основци со базична координација на екстремитетите.Оти толку ги има многу.Оти сепак there is strength in numbers.

  A бројките кога се прашање вакви ерори на Мајка Природа се.....поразителни.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Robby on Нед 08 Апр 2012, 01:49

  Frank Alexander напиша:

  Видеото е снимено во театаро антички во Варош, Вардарска Бановина. Coincidence? I think not!


  ха ха па и машки има леле ц ц ц
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Раткапна on Нед 08 Апр 2012, 22:08

  Мојот муабет:
  - Е мене така ми иди да се отепам. Ама не, друг да ме отепа, пошо не сакам да си ја носам душата на душа..


  И одговорот на глупсон:
  Да бе во пеколо шо ќе прајш, на грб тешко ќе носиш: Еве си ја носам душата на душа, тешка колку ми е..

  (заб.: од прилика вака течеше муабето, можи некој збор плус минус)
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Bender on Пон 09 Апр 2012, 18:10

  Frank Alexander напиша:Пумба вистината е ако се соочиме ние "хардкор" луѓето со Биберовци ќе не прекршат од мање, иако се основци со базична координација на екстремитетите.Оти толку ги има многу.Оти сепак there is strength in numbers.

  A бројките кога се прашање вакви ерори на Мајка Природа се.....поразителни.

  We will use some tools

  Aку не помогне ова, секогаш има план Б
  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by глупсон on Пон 09 Апр 2012, 19:21

  Ниедна жена не е до толку сиромашна за да не може да ти даде клецање
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by глупсон on Пон 09 Апр 2012, 21:08

  avatar
  Nemo
  Капетан
  Капетан

  Male Мислења : 1412
  Местолокација : пред фЛижидер
  Зачленет на : 2010-03-24

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Nemo on Пон 09 Апр 2012, 23:36

  баба ми и нејзините муабети, ес олвејс
  (за онаа популарната црква со фреските)
  ".. и сите идат у таа црква да го видат тоа чудовиште..."
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by prozaque on Вто 10 Апр 2012, 00:06

  глупсон напиша:

  Мајкл Беј...хахахахахахахахаха


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by глупсон on Вто 10 Апр 2012, 00:19

  ^Во вторио дел, за да се забрза малку дејствието, ќе вмешаат прсти Лук Бесон и Џон Ву, а за црвената боја ќе се погрижи Тарантино
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by prozaque on Вто 10 Апр 2012, 12:00

  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Kelso on Вто 10 Апр 2012, 12:31

  Nemo напиша:Депресијата знае да биде многу депресивна...
  Имав една школска која цело време велеше: остај ме у депресија сум!
  И после ја викавме Александра Депресијата...
  Инаку ако некој сака брз излез од депресија, правам одлични јамки за околу врат (како на филмовите шо се)
  :нешала:


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by глупсон on Пет 13 Апр 2012, 20:09

  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Robby on Пет 13 Апр 2012, 20:36

  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by prozaque on Пет 13 Апр 2012, 23:58

  Муабетот од еден школски иначе прилепчанец..

  Друг другар исто школски нема ебан денар во џебот.

  И сеа овој првиот му вели на вториот: Брат гледам дека немаш пари.Ќе ти дам 500 денари.Ама ќе ги остам на масата, ќе ја изгасниме струјата и ти со устата да ги бараш.Можи?
  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by глупсон on Саб 14 Апр 2012, 12:48

  http://off.net.mk/zhivot-i-zabava/muzika/wont-get-fooled-again

  Еден момент после смеењето ми дојде за плачење заради глупоста...Врв ќе беше ако после одговоро на менаџеро да запрашаа:

  - Аха, па кој го заменува во тој случај, Џон Бонам или?

  Ццццццццццц.
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by глупсон on Саб 14 Апр 2012, 13:26

  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by prozaque on Саб 14 Апр 2012, 20:21

  АФЖ
  Антифашистички фронт на жените; организација за женска еманципација. На домаќинките им беа одржувани предавања од типот: “Работата го создала човекот”, “Прва земја на социјализмот – СССР” и сл.
  Епска сцена: предавачот зборува за режимот во Шпанија, а една од слушателките (ги помешала диктаторот Франко и кафето Франк) вели: “Ѓубре едно фашистичко, доста тој нас нe труеше!”


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..

  Sponsored content

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Пет 19 Јан 2018, 06:37