Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Последно нешто што ве насмеа е....?

  Share
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by prozaque on Сре 06 Фед 2013, 03:08  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Раткапна on Чет 07 Фед 2013, 15:30

  Matt Damon Takes Over Jimmy Kimmel Live


  И ова не толку:
  Последната промена е направена од Раткапна на Чет 07 Фед 2013, 15:57. Мислењето е променето 2 пати.
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Раткапна on Чет 07 Фед 2013, 15:41

  Леле и ова, од 38 секунда на таму :


  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by глупсон on Саб 09 Фед 2013, 00:54

  Дај бе полека со тоа видеата, ми закоче браузеро! :)
  Јас пред некое време го ѕирнав то кај шо меша со газо Никол Кидман... Не вервам дека има поинтересни моменти во другите. :)

  П.С.
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by глупсон on Нед 10 Фед 2013, 13:18

  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by глупсон on Пон 11 Фед 2013, 23:22

  Шо и да речам ќе згрешам...(или ќе погодам, ама нема шо да му се мешам на експерт)
  http://motika.com.mk/index.php?option=com_content&view=article&id=38047:2013-02-11-13-25-44&catid=1&Itemid=13
  avatar
  Toecutter

  Male Мислења : 1061
  Зачленет на : 2010-07-13

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Toecutter on Вто 12 Фед 2013, 00:59

  глупсон напиша:Шо и да речам ќе згрешам...(или ќе погодам, ама нема шо да му се мешам на експерт)
  http://motika.com.mk/index.php?option=com_content&view=article&id=38047:2013-02-11-13-25-44&catid=1&Itemid=13


  Уште ликов се бламира по нет со надеж да ќари нешто.......мазохизам до јаја.
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by prozaque on Вто 12 Фед 2013, 03:11

  Стеф4е-греф4е дид ит аген.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by глупсон on Вто 12 Фед 2013, 12:21

  Којзнај колку е јак на десната рака, таа со која си ги подзабриша мрсулите
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by prozaque on Вто 12 Фед 2013, 12:54

  глупсон напиша:Којзнај колку е јак на десната рака, таа со која си ги подзабриша мрсулите  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by глупсон on Сре 13 Фед 2013, 00:42

  Toecutter напиша:
  Уште ликов се бламира по нет
  Ме заинтригира ова...Значи имало уше? Па овај ти бил легенда бе. Еве најдов:
  http://off.net.mk/lokalno/razno/poveli-stef

  Имам желба на еден ден да размислувам како него (и уште еден куп слични такви). Ептен ме интересира како е. Ако ме бендиса ќе склучам пакт да си останам таков. (оти ваков не можам да се поднесувам поќе, си здосадив)
  Додуша слични сме. И јас го користам: То треба да се убие!
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by prozaque on Нед 17 Фед 2013, 18:47  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by prozaque on Пон 18 Фед 2013, 13:47  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Toecutter

  Male Мислења : 1061
  Зачленет на : 2010-07-13

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Toecutter on Пет 01 Мар 2013, 16:47  Very true.
  секоја чест

  avatar
  Robby

  Male Мислења : 7418
  Местолокација : Гевгелија
  Зачленет на : 2009-07-24

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Robby on Нед 03 Мар 2013, 21:27

  Ја викале Југославија оти била растурена.
  avatar
  Toecutter

  Male Мислења : 1061
  Зачленет на : 2010-07-13

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Toecutter on Пет 08 Мар 2013, 20:46

  http://www.dailymail.co.uk/news/article-2161776/Luka-Magnotta-pleads-NOT-guilty-body-parts-case-day-hes-extradited-Canada.html

  Хомонекроканибал.
  Воајер и садист. Кад је бал нек је маскенбал
  avatar
  Toecutter

  Male Мислења : 1061
  Зачленет на : 2010-07-13

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Toecutter on Саб 09 Мар 2013, 21:39

  http://www.guardian.co.uk/football/2013/mar/09/ross-county-celtic-scottish-premier-league

  Селтиковиот ужас Рос Каунти, страјкс аген и тоа од 0-2 до 3-2 со гол во судиско надополнување. lol.

  Then again, after the lol comes the rofl...

  http://www.scotsman.com/sport/football/sfl-division-three/rangers-1-2-annan-athletic-annan-stun-ibrox-crowd-1-2828689

  Анан Атлетик, кошмарот на Ајброкс
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Batty on Саб 09 Мар 2013, 22:02  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by prozaque on Вто 12 Мар 2013, 02:04  леле ц ц ц леле ц ц ц леле ц ц ц

  Видео кампања на независниот кандидат за претседател на Црна Гора circa распадот на Југославија.Извесен Боро Мирановиќ со конкретни оригинални предлози за војската, економијата, туризмот и се по список во Црна Гора.


  И после Паљото бил ха-це...:Д


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Toecutter

  Male Мислења : 1061
  Зачленет на : 2010-07-13

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Toecutter on Вто 12 Мар 2013, 15:05  Цар,ѕвер и мадафакер
  Не му ја прифатиле кандидатурата :(

  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Kelso on Пет 15 Мар 2013, 13:17

  Јас:
  Ивана, Ева(сестра ми) пие кафе и чај со цевка за да не и остануваат флеки на забите и за да и бидат побели.
  Ивана(братучетка ми):
  Да не сака и преку цевка да ја раниме?  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by prozaque on Саб 16 Мар 2013, 17:01  Романтични француски панкери.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by prozaque on Вто 19 Мар 2013, 22:43

  Од контра-кампањата на Паљото.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by prozaque on Вто 19 Мар 2013, 22:45

  29.Организирање оригинален настан на почетокот на Бит-фест. Бит-фест да се отвора со музички спектакал кој би траел три дена, а учество би зеле голем број диџеи и музички групи. Овој музички спектакал ќе го носи името „Кафе кабадаја фест“.
  Од овој тридневен фестивал Битола би имала голема финансиска придобивка, а воедно и невидена забава.

  Фак је!


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by prozaque on Вто 19 Мар 2013, 22:48

  18.Залагање за целосна децентрализација на Битола со посебен акцент на фискалната децантрелизација, при тоа да се зголеми процентот на ДДВ кој се одделува за општините. Персоналниот данок да биде поправедно распределен помеѓу централната власт и општините.
  Во склоп на децентрализацијата на Општината ќе се залагам јавниот обвинтел и полицијата да бидат под локална самоуправа како што е случај во ЕУ и САД.
  Значи, Битола да го следи примерот на најразвиените земји во светот!
  Сите овие мерки се во правец на обезбедување поголема самостојност на Битола.

  Федерализација! Федерализација!


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..

  Sponsored content

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 04:02