Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Последно нешто што ве насмеа е....?

  Share
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Kelso on Нед 01 Јун 2014, 21:40

  Ништо and it never will.


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Printers and faxes
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.
  Е така, што мислиш ти, нема лабаво.

  Male Мислења : 8265
  Местолокација : Башчаршија
  Зачленет на : 2009-06-27

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Printers and faxes on Пон 09 Јун 2014, 20:09

  Најмногу во последниов период, муабет со брачед(он)

  - Абе, што би било ако ти дојт некое парче и ти речит дека е трудна? Би ја зел за жена?
  - Ќе и речам „ Сигурна си дека е твое?“  Ова беше дел од сериозен муабет, инаку. xD
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by глупсон on Саб 14 Јун 2014, 19:47

  ЈасКА слушнав оти тој шо ќе забременел некоја на неќење, после од виршлите најлончето не го вадел...
  Е толку било гараметно то непредвиденото таквоење :)
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Kelso on Чет 17 Jул 2014, 14:19

  Муабетот на татко ми и другар му:

  - Џвак кај и да е ќе заѕвони свирката за свадба, за едно 5-6 години. ЈАс ќе ги давам синовите ти ќерките. Сега не е како порано сѐ ќе ти биде сервирано, украсено, кетеринг ово оно. А ти на свадбата ќе мавташ со марамчето и ќе мислиш - "На овој онолку му дужам, на оној онолку му дужам".

   
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Kelso on Чет 17 Jул 2014, 14:31

  [url= - "My head hurts."]
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Kelso on Пет 18 Jул 2014, 13:28

  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Kelso on Пет 18 Jул 2014, 14:03

  [img][/img]

  Sponsored content

  Re: Последно нешто што ве насмеа е....?

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 04:01