Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Guilty pleasure

  Share
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Guilty pleasure

  Пишување by Раткапна on Сре 12 Сеп 2012, 11:30

  Па пукајте со песни кои знаете дека не чинат, но сепак (потајно) уживате во нив.

  Примаме како Лејди Гага така и турбофолк. :)
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Guilty pleasure

  Пишување by prozaque on Сре 12 Сеп 2012, 15:47

  Немам такво задоволство.Мојот музички вкус е безпрекорно квалитетен.Згора на сето тоа сум убав и паметен.


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Guilty pleasure

  Пишување by Batty on Пет 14 Сеп 2012, 08:02

  Искрено се обидувам да го перцепирам сето она што порано мислев дека не чини, ама не е до толку канта за да не можам да го слушам. Донекаде ми успева.

  Не знам иначе на темава, од нешто што би требало да се наброи, општо, сум изолиран.

  А добра тема иначе, 99 од 100 нејќат да признаат дека тоа што е „пер срање“ им е поарно од она што го слушаат само заради имиџот.


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Toecutter

  Male Мислења : 1061
  Зачленет на : 2010-07-13

  Re: Guilty pleasure

  Пишување by Toecutter on Пет 14 Сеп 2012, 17:40

  Ух...неколку гигабајти материјал од 80`те, неколку стотици мегабајти материјал од 90`те и `нултите`...God bless the mp-3 and nazis on the run...

  Вака нешто на пример.

  Циклично оди, во зависност од расположение `сериозните` и `несериозните`...а и оние `измеѓу`.
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: Guilty pleasure

  Пишување by глупсон on Саб 15 Сеп 2012, 11:15

  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Guilty pleasure

  Пишување by Batty on Саб 15 Сеп 2012, 11:41  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Раткапна
  Колце
  Колце

  Female Мислења : 3048
  Местолокација : На пат
  Зачленет на : 2010-08-11

  Re: Guilty pleasure

  Пишување by Раткапна on Саб 15 Сеп 2012, 18:17

  ^^ Дефинитивно постов е последно нешто што ме насмеа уствари!

  Иначе мене Who let the dogs out... (who who! Who let the dogs out? Who who?!!!!!!!!!)
  avatar
  Kelso

  Female Мислења : 4807
  Местолокација : Down and out
  Зачленет на : 2009-06-15

  Re: Guilty pleasure

  Пишување by Kelso on Нед 29 Јун 2014, 18:33

  Бритни Спирс.


  ---------------------------------------------------------------------------
  I am free, today I perished.
  avatar
  Toecutter

  Male Мислења : 1061
  Зачленет на : 2010-07-13

  Re: Guilty pleasure

  Пишување by Toecutter on Нед 20 Jул 2014, 16:54  nice lyrics.
  Whos dunnit?

  Sponsored content

  Re: Guilty pleasure

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 04:03