Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  СДК (сакам да кажам)

  Share
  avatar
  Happy-great

  Мислења : 33
  Зачленет на : 2012-11-29

  СДК (сакам да кажам)

  Пишување by Happy-great on Чет 29 Ное 2012, 18:53

  е ај да видиме што сакате да кажите за денеска
  денес некако тивко ми помина денот
  вие?
  avatar
  глупсон
  пичлеме
  пичлеме

  Male Мислења : 2039
  Местолокација : Ареа 51
  Зачленет на : 2009-04-12

  Re: СДК (сакам да кажам)

  Пишување by глупсон on Чет 29 Ное 2012, 19:36

  СДКДИВТЗВМСВНЗШДВРВТНЗДСК(сакам да кажам дека има ваква тема за вакви муабети, се вика не знам шо да ви речам веќе. Таму ние, (запирка) другарите си кажваме)
  avatar
  Happy-great

  Мислења : 33
  Зачленет на : 2012-11-29

  Re: СДК (сакам да кажам)

  Пишување by Happy-great on Чет 29 Ное 2012, 20:17

  не е исто
  avatar
  Happy-great

  Мислења : 33
  Зачленет на : 2012-11-29

  Re: СДК (сакам да кажам)

  Пишување by Happy-great on Пет 30 Ное 2012, 21:25

  па и овдека ќе си кажвате, ништо лошо mislam

  Sponsored content

  Re: СДК (сакам да кажам)

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 04:06