Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Важно од денес!

  Share

  Morholt

  Male Мислења : 6617
  Зачленет на : 2008-09-14

  Важно од денес!

  Пишување by Morholt on Чет 30 Окт 2008, 10:33

  за мене важно бев на систематски преглед, ми закачија то вакцината против незнам шо после 2 сати чекање за 5 души на ред
  остај то ме напраја 4 сантими понизок ама не му реков ништо
  и најбитното ми викат докторката ти не беше вчера по вакцина, јас - не ! па ми велит а имат други во гимназија со долги коси ??
  и незнаев дали да се смејам или да плачам ....
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Важно од денес!

  Пишување by balAlajkA on Чет 30 Окт 2008, 11:40

  немогуче!
  вчера мислев да отворам ваква тема!
  ама вчера дек имав повод
  поминував покрај една школска спортска сала и слушнав џагор, чкрипење на патики и скокање на топки...срцево ми запилка...ми се приоди на тренинг..МИ СЕ ИГРА ОДБОЈКААА
  тој настан просто ме прогонува и ми го одбележа вчерашниот ден

  П.С. Каран, немогуче и за косата..аман...

  Morholt

  Male Мислења : 6617
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Morholt on Чет 30 Окт 2008, 12:15

  Се имат по светов...
  avatar
  Meri
  Кафекуварица
  Кафекуварица

  Female Мислења : 5910
  Местолокација : Прилеп ебаго
  Зачленет на : 2008-10-13

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Meri on Чет 30 Окт 2008, 15:00

  ги оставив документите на факултет да се префрлам од редовен во вонренден студент
  прво ми рекоја 400 евра, е денес решија дека треба уште 6200 денари да платам за бла бла бла
  важно од денес ми е дека сум борчлија до гуша и немам излез

  Рокси
  Индиско оревче
  Индиско оревче

  Female Мислења : 4755
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Рокси on Чет 30 Окт 2008, 15:10

  Се отпишав од хор, и се запишав на проектни хемија и култура на здраво живеење... ама врска неам за шо е второво :hahasto:
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Важно од денес!

  Пишување by balAlajkA on Чет 30 Окт 2008, 15:20

  најважно од денес!
  овде пред свите признавам дека ја сакам Мери и дека нема да ја остам во добро и зло, во сиромаштија и богатство, и дека че и бидам мајка дур не не раздели смрТ, и дека че го делам со незе лебо, ајваро и оризо.
  avatar
  Tarana

  Male Мислења : 5821
  Местолокација : Струга
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Tarana on Чет 30 Окт 2008, 15:21

  од денес не ги е**м директорине на работа (посебно директоркана)ни два посто
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Bender on Чет 30 Окт 2008, 16:36

  Денес конечно дозедов од платата.


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Ивањушка
  passive aggressive bullshit
  passive aggressive bullshit

  Female Мислења : 7666
  Местолокација : ниви со младо кромидче
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Ивањушка on Чет 30 Окт 2008, 16:52

  God Of Thunder напиша:Денес конечно дозедов од платата.
  епа ајде да частиш :њењењењ:

  Morholt

  Male Мислења : 6617
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Morholt on Чет 30 Окт 2008, 21:07

  и докажав на професорката дека сум во право и ми призна денес
  avatar
  Dirge
  Грофица.
  Грофица.

  Female Мислења : 5828
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Dirge on Чет 30 Окт 2008, 21:37

  математикине ги напраив 5-ки а се друго у*рав
  И важно е да напоменам дека денес ми се пцуе.И тоа многу е*аго

  Шмугле

  Female Мислења : 4307
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Шмугле on Пет 31 Окт 2008, 15:10

  - Јаамаа... кој е деца ова со толкаво презиме?
  - Јас професорке.
  - Моника така?
  - Да.
  - 2ка хемија.
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Важно од денес!

  Пишување by balAlajkA on Пет 31 Окт 2008, 15:12

  ц ц ц цц
  *************

  најважно од денеска
  ми идаТ гостин од Лихнида rock and roll

  Рокси
  Индиско оревче
  Индиско оревче

  Female Мислења : 4755
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Рокси on Пет 31 Окт 2008, 15:24

  Ме изнервира професоркана по хемија, сакаше 4 да ми напишит за тромесечие... а секој час и станвам на табла, задачи, дефиниции, глупости...... и се развикав и ми викат ај на табла... станвам, и почвит да ме испрашвит се од почеток... важно јас ништо немав повторено, ама пак убо и одговорив =)))... сега ако не ми ставит 5............ sega ke vidis
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Bender on Пет 31 Окт 2008, 16:01

  Баксуз ден на работа полА машини се расипаја


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Важно од денес!

  Пишување by balAlajkA on Пет 14 Ное 2008, 19:40

  мислења:

  balAlajkA 2438
  God Of Thunder 2432

  на денешен ден официјално за прФпат го поминав гадо во постој
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Bender on Пет 14 Ное 2008, 19:55

  Сакаш одма да си во минус :hmmm:


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Bender on Саб 15 Ное 2008, 14:42

  Цел град нема да има вода до 17 часот :hmmm:


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Важно од денес!

  Пишување by PantomimoS on Саб 15 Ное 2008, 19:46

  важно од денес е што се вратив жива од контролна точка (од акцијата со извидници).
  ама кога ќе имаме состанок, кога ќе не подберат постариве, незнам дали ќе се вратам жива.
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Bender on Вто 25 Ное 2008, 01:24

  Се бркав со љиљак в соба :hahasto:


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?

  Morholt

  Male Мислења : 6617
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Morholt on Вто 25 Ное 2008, 01:26

  Ернесто го бркаше
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Bender on Вто 25 Ное 2008, 01:29  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Meri
  Кафекуварица
  Кафекуварица

  Female Мислења : 5910
  Местолокација : Прилеп ебаго
  Зачленет на : 2008-10-13

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Meri on Вто 25 Ное 2008, 12:56

  Кој е Ернестоsto
  *******************
  Почнувам да учам rock and roll rock and roll rock and roll

  Morholt

  Male Мислења : 6617
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Morholt on Вто 25 Ное 2008, 12:59

  на Ернесто Че Гевара

  Че значит Лилјак на нашки
  avatar
  Meri
  Кафекуварица
  Кафекуварица

  Female Мислења : 5910
  Местолокација : Прилеп ебаго
  Зачленет на : 2008-10-13

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Meri on Вто 25 Ное 2008, 13:06

  аха, благодарам

  Sponsored content

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Пон 19 Фед 2018, 10:43