Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Важно од денес!

  Share
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Bender on Вто 25 Ное 2008, 14:47

  Се фатив за работа денес


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Важно од денес!

  Пишување by balAlajkA on Вто 25 Ное 2008, 15:39

  најважно:функционирам со 2 ипол сати спиење, и од некни 3
  avatar
  danna*shoe

  Female Мислења : 6846
  Местолокација : секаде, тука, тамо..
  Зачленет на : 2008-10-24

  Re: Важно од денес!

  Пишување by danna*shoe on Вто 25 Ное 2008, 16:08

  лелеејј денес... хухх.. отидов у микробиологија за вакцина.
  и тука влегувам и прашам на шалтер каде за вакцина и овој ми вели вратата у чело шо гледа позади тебе.. одам таму ми се тресат нозе...
  ставам уво на врата и слушам нешто турбо..
  влегувам и прашам.. типката ми вели почекај ја сестрата сега ке дојде..
  ајде чекам...
  минува пола час и еве ја типката...
  ми вели колку години имаш и ја и велам 17
  - ааа со родител
  викам ок
  мајка ми инаку работи близу микробиол. и реков дека ке отидам до неа ...
  сестрата пола саат ми расправаше за вакцината за на крај да и текне дека докторката не била таму и неможела да ме боцне

  важно саатот пропадна
  avatar
  Ивањушка
  passive aggressive bullshit
  passive aggressive bullshit

  Female Мислења : 7666
  Местолокација : ниви со младо кромидче
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Ивањушка on Вто 25 Ное 2008, 16:10

  си купив пастели, добро е ајм алајв агенннн
  avatar
  Meri
  Кафекуварица
  Кафекуварица

  Female Мислења : 5910
  Местолокација : Прилеп ебаго
  Зачленет на : 2008-10-13

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Meri on Сре 17 Дек 2008, 12:38

  нема да јадам леб од специјал оти преубав ми е и не се контролирам колку јадам. Че си купувам грд леб за да не јадам многу и че се контролирам повеќе околу исхраната. Ем нема да давам многу пари за јадење, ем нема да треба да си купувам нови фармерки 3 - 4 броја поголеми :dada: :dada: :dada:
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Важно од денес!

  Пишување by balAlajkA on Сре 17 Дек 2008, 13:22

  од денес се придружувам на прехрамбениот бојкот на Мери
  NO MORE FOOD FOR US!!!
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Важно од денес!

  Пишување by PantomimoS on Сре 17 Дек 2008, 20:23

  и јас сакам. :hmmm: морам. :hmmm:
  avatar
  Phoenix

  Male Мислења : 8242
  Местолокација : Скопје
  Зачленет на : 2008-10-08

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Phoenix on Сре 17 Дек 2008, 20:25

  од денес пушам плус по 1 кутија цигари на ден како загревање за новогодишното никотинско труење,
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Важно од денес!

  Пишување by PantomimoS on Сре 17 Дек 2008, 20:30

  браво бе!

  важно од денес е што успеав да извадам 5ка англиски со читање на пола материјал и тоа само еднаш...и само пола...

  Шмугле

  Female Мислења : 4307
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Шмугле on Сре 17 Дек 2008, 20:50

  добив музичко 5ка :hahasto:
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Важно од денес!

  Пишување by PantomimoS on Сре 17 Дек 2008, 20:54

  бЛаво.
  avatar
  Дедо му на Стен
  Grandpa Marsh
  Grandpa Marsh

  Male Мислења : 763
  Местолокација : Саут Парк
  Зачленет на : 2008-10-03

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Дедо му на Стен on Чет 18 Дек 2008, 17:37

  Најважно од денес е тоа што денес а и утре ми е слава
  avatar
  Phoenix

  Male Мислења : 8242
  Местолокација : Скопје
  Зачленет на : 2008-10-08

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Phoenix on Чет 18 Дек 2008, 17:39

  нека ти е срекна славата..па до година да викнеш на вино и риба

  од денес почнав да ја пуштам греалката на 3 греачи
  avatar
  Дедо му на Стен
  Grandpa Marsh
  Grandpa Marsh

  Male Мислења : 763
  Местолокација : Саут Парк
  Зачленет на : 2008-10-03

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Дедо му на Стен on Чет 18 Дек 2008, 17:43

  Ако сакате и утре дојдете со Пејџ заедно
  avatar
  MLs
  Сеирџија
  Сеирџија

  Female Мислења : 2739
  Местолокација : Impact Area 68 cords. [1:27:5]
  Зачленет на : 2008-10-18

  Re: Важно од денес!

  Пишување by MLs on Саб 20 Дек 2008, 23:55

  од денес пак почнав да сакам..
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Bender on Пон 22 Дек 2008, 00:16

  Mи помина викендот :hmmm:


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Дедо му на Стен
  Grandpa Marsh
  Grandpa Marsh

  Male Мислења : 763
  Местолокација : Саут Парк
  Зачленет на : 2008-10-03

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Дедо му на Стен on Сре 07 Јан 2009, 14:33

  Денес чекам гости именден му е на татко ми
  avatar
  Batak
  Директор
  Директор

  Male Мислења : 5275
  Местолокација : Батакџилница
  Зачленет на : 2008-09-19

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Batak on Сре 07 Јан 2009, 15:01

  DemBA напиша:Денес чекам гости именден му е на татко ми
  Честитај му
  avatar
  Дедо му на Стен
  Grandpa Marsh
  Grandpa Marsh

  Male Мислења : 763
  Местолокација : Саут Парк
  Зачленет на : 2008-10-03

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Дедо му на Стен on Сре 07 Јан 2009, 15:25

  Ќе му честитам од сите на форумов
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Важно од денес!

  Пишување by balAlajkA on Сре 07 Јан 2009, 18:53

  честитки и од мене, нека му е вечно името!

  на тато му е роденден, а јас прв пат по 24 години не сум дома да го гушнам и да му честитам
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Bender on Сре 07 Јан 2009, 18:54

  DemBA напиша:Денес чекам гости именден му е на татко ми

  За многу години нигер


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?

  Morholt

  Male Мислења : 6617
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Morholt on Чет 02 Апр 2009, 12:11

  Од денеска го прогласувам за најјак потписот од Лост Соул... Содржината е јасна, за те што не знаат кој е еве го
  Подобро да мешам алкохол,отколку бетон...
  А причините поради кој потписот е најјак ќе си ги задржам за себе ... Или ги знајте sto

  Lost
  Парадајз
  Парадајз

  Male Мислења : 3694
  Зачленет на : 2009-01-26

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Lost on Чет 02 Апр 2009, 12:20

  :*(): ...А мислам и дека многумина ќе се препознаеме во него... ...

  Morholt

  Male Мислења : 6617
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Morholt on Чет 02 Апр 2009, 12:25

  Сум мешал бетон, мислам зато и го одбрав потписот... знам дека е тешко :hahasto:
  или не е таа причината...

  Lost
  Парадајз
  Парадајз

  Male Мислења : 3694
  Зачленет на : 2009-01-26

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Lost on Чет 02 Апр 2009, 12:27

  Знам брат колку е тешко...Со брачедот лани цела плоча кога правеа само го мешавме на две мешалки...И после цел месец бев како воз да ме ударил...И затоа ќе си се држам кон мешањето на алкохол...Барем ме држи неколку саати како да ме удрил воз...

  ...

  Sponsored content

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Нед 21 Јан 2018, 04:06