Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Важно од денес!

  Share
  avatar
  Татко му на Стен
  Б Р К О
  Б Р К О

  Male Мислења : 6543
  Местолокација : New York City Hall
  Зачленет на : 2008-11-11

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Татко му на Стен on Сре 15 Апр 2009, 22:40

  Не гледам ЛШ во фудбал од денес до наредната година. :mad: :mad: :mad:
  avatar
  LafcEnceeeeee=)

  Female Мислења : 363
  Местолокација : Во царството Нарнија=)
  Зачленет на : 2009-04-14

  Re: Важно од денес!

  Пишување by LafcEnceeeeee=) on Сре 15 Апр 2009, 22:42

  ќе се потрудам да не им вервам слепо на сите...да не мислам дека сите се цвеќиња за мирисање...се надевам дека ќе применам...
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Bright on Сре 15 Апр 2009, 22:58

  LafcEnceeeeee=) напиша:ќе се потрудам да не им вервам слепо на сите...да не мислам дека сите се цвеќиња за мирисање...се надевам дека ќе применам...

  Потпис и печат!
  avatar
  Гостин
  Гостин

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Гостин on Сре 15 Апр 2009, 23:13

  станав тетка и сум пресреќна! си иам најуба внука со плави очиња и дебело се роди најубо цело! и знам кого го сакам најмногу конечно!
  avatar
  PantomimoS

  Female Мислења : 7718
  Зачленет на : 2008-09-24

  Re: Важно од денес!

  Пишување by PantomimoS on Сре 15 Апр 2009, 23:17

  Ааааааааа закон!Ајде да НИ е живо и здраво внучето љубави! rock and roll

  Рокси
  Индиско оревче
  Индиско оревче

  Female Мислења : 4755
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Рокси on Сре 15 Апр 2009, 23:47

  LafcEnceeeeee=) напиша:ќе се потрудам да не им вервам слепо на сите...да не мислам дека сите се цвеќиња за мирисање...се надевам дека ќе применам...

  хмм не ојт то така... немојш ти да речиш: од утре ќе сум позатворена, требит време и искуство за да го напрајш то. Требит да развиеш ПОТРЕБА за приватност, а за то треба да си спремна... таквите промени најчесто се случуваат без да ги забележиме, многу долго време пропатени со размислувања на теми за кои дотогаш не те интересирале.
  Ќе сфатиш ко ќе осетиш дека се менвиш.
  avatar
  LafcEnceeeeee=)

  Female Мислења : 363
  Местолокација : Во царството Нарнија=)
  Зачленет на : 2009-04-14

  Re: Важно од денес!

  Пишување by LafcEnceeeeee=) on Сре 15 Апр 2009, 23:49

  Рокси напиша:
  LafcEnceeeeee=) напиша:ќе се потрудам да не им вервам слепо на сите...да не мислам дека сите се цвеќиња за мирисање...се надевам дека ќе применам...

  хмм не ојт то така... немојш ти да речиш: од утре ќе сум позатворена, требит време и искуство за да го напрајш то. Требит да развиеш ПОТРЕБА за приватност, а за то треба да си спремна... таквите промени најчесто се случуваат без да ги забележиме, многу долго време пропатени со размислувања на теми за кои дотогаш не те интересирале.
  Ќе сфатиш ко ќе осетиш дека се менвиш.


  а се надевам дека ќе сфатам конечно...редно е

  Cinnamon*

  Female Мислења : 2194
  Зачленет на : 2009-03-09

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Cinnamon* on Чет 16 Апр 2009, 00:58

  да бидам среќна и да не се плашам од глупости и да го задржам она шо го сакам.
  avatar
  danna*shoe

  Female Мислења : 6846
  Местолокација : секаде, тука, тамо..
  Зачленет на : 2008-10-24

  Re: Важно од денес!

  Пишување by danna*shoe on Чет 16 Апр 2009, 08:38

  да учам повеќе за матура :hmmm:
  avatar
  Alive
  GrungE nO MueRE!!!
  GrungE nO MueRE!!!

  Male Мислења : 2113
  Местолокација : Охрид
  Зачленет на : 2009-04-06

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Alive on Чет 16 Апр 2009, 09:53

  Да почнам да учам за матура
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Batty on Пон 27 Апр 2009, 01:42

  Денес после 17 години за прв пат јадев чоколадо Тоблероне. Отпрво мислев дека последен пат јадев летото 93', но последните консултации со главните финансиери дома, испадна дека тоа било 1992 година. Ми се врати филмот на постЈугословенската криза, грчкото ембарго, колите кои возат парни-непарни, Колумбо и Тоблероне чоколадите. Благодарност до Каран. Тој ми ја донесе чоколадата. Инаку ќе напраеше полнолетство мојот Тоблероне-пост.  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.

  Morholt

  Male Мислења : 6617
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Morholt on Сре 06 Мај 2009, 18:40

  Од денеска Рокси ја прогласувам за лажна пророчица бидејќи се покажа дека прашањата ги одговара со погодување, и голем дел од нив не излегоја како што рече таа. Предлагам да ја запалиме на клада
  И објавувам тендер за нов пророк, епа народе пријавувајте се

  Рокси
  Индиско оревче
  Индиско оревче

  Female Мислења : 4755
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Рокси on Сре 06 Мај 2009, 19:18

  3апалете ме ама јас пак ќе оживеам!

  важно: си извезив знак Пис на едната црна старка, многу е убооо
  avatar
  Angus

  Male Мислења : 1298
  Местолокација : Охрид
  Зачленет на : 2009-03-12

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Angus on Сре 06 Мај 2009, 20:04

  sega ke vidis на плоштад Рокси

  :(ratatata): :hang:

  -----------------

  Дај да видиме шо си напрајла на стартката
  avatar
  balAlajkA
  radio retractor
  radio retractor

  Female Мислења : 20070
  Местолокација : вселена
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Важно од денес!

  Пишување by balAlajkA on Чет 07 Мај 2009, 10:42

  лелле неси токму Каране

  убоО прашав јас дали Рокси има изин од дедо Попе, вие не кажувате :hahasto:


  Рокси, епа чорба ахаххахахахаххаха

  важно од денеска: my hair has it's own life & admirers
  avatar
  prozaque
  TRY the wine!!

  Male Мислења : 8137
  Зачленет на : 2008-11-20

  Re: Важно од денес!

  Пишување by prozaque on Чет 07 Мај 2009, 11:04

  Не прам тест биологија....

  Треба да преговарам со старците за да кинисам утре во метрополата....


  ---------------------------------------------------------------------------
  .those who have suffered, understand suffering,
  and thereby extend their hand
  the storm that brings harm
  also makes fertile
  blessed is the grass
  and herb and the true thorn and light..
  avatar
  Bright

  Female Мислења : 7857
  Зачленет на : 2009-01-27

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Bright on Вто 12 Мај 2009, 14:56

  Го мразам машкиот род!
  avatar
  Сашо комшијана

  Male Мислења : 11104
  Местолокација : Корча
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Сашо комшијана on Вто 12 Мај 2009, 15:00

  не сум повеќе паметен (а кога сум бил :hmmm: )
  avatar
  tupurkovski

  Мислења : 207
  Зачленет на : 2009-04-15

  Re: Важно од денес!

  Пишување by tupurkovski on Сре 13 Мај 2009, 01:55

  нема да играм повеќе со кукли туку со коли
  avatar
  Hippy

  Female Мислења : 1041
  Зачленет на : 2008-12-28

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Hippy on Сре 13 Мај 2009, 12:24

  Треба да вежбам повеќе клавир
  avatar
  Phoenix

  Male Мислења : 8242
  Местолокација : Скопје
  Зачленет на : 2008-10-08

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Phoenix on Сре 13 Мај 2009, 15:40

  од овооооој ДЕн .... ти си ми единствена и погледни на дланка си ми пишана.. ко златна до срце лијат засекогаш крај мене најмила..


  Од овој ден ти си се што ми е свето и погледни само за нас времето од рози пат распостила .. и одам до крај со тебе. Најмила...


  јеееееееееееееееееееееее!

  во овој живот и во сите претходни најубавото што ми се случило си ти.
  avatar
  bloody

  Male Мислења : 8589
  Местолокација : Покрај казан ракија...
  Зачленет на : 2009-02-01

  Re: Важно од денес!

  Пишување by bloody on Сре 13 Мај 2009, 17:18

  А јас за пророк ќе може?

  Од денес решив да не пијам алкохол,само по едно пиво дневно.
  avatar
  Ивањушка
  passive aggressive bullshit
  passive aggressive bullshit

  Female Мислења : 7666
  Местолокација : ниви со младо кромидче
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Ивањушка on Сре 13 Мај 2009, 20:02

  важно од денес е дека од утре ќе те игнорирам :hmmm:

  Шмугле

  Female Мислења : 4307
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Шмугле on Сре 13 Мај 2009, 20:20

  крајно разочарана од тишината.
  avatar
  Malice
  Шишарка
  Шишарка

  Female Мислења : 1348
  Местолокација : Жабит а Битоља
  Зачленет на : 2009-03-19

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Malice on Сре 13 Мај 2009, 23:42

  конечно стигна денот, седевме на трева на нашето местенце и преубо ни беше
  и топло
  и удобно
  и забавно

  Sponsored content

  Re: Важно од денес!

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Пет 19 Јан 2018, 06:40