Fuckhead Форум

Не знам што мајка барате на Форуми уште...
Fuckhead Форум

On the Run

Nothing the God of biomechanics wouldn't let you into heaven for.


  Општи вицеви

  Share
  avatar
  Tarana

  Male Мислења : 5821
  Местолокација : Струга
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Општи вицеви

  Пишување by Tarana on Сре 05 Ное 2008, 18:12

  Петел брка кокошка да ја е*е.Кокошката си мисли.Ако застанам че мисли дека сум курва,а ако не застанам ке останам не е***а.Најубаво е да се сопнам.
  хахахахххххаа rock and roll
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Општи вицеви

  Пишување by Batty on Нед 09 Ное 2008, 12:26

  Во Њу Јорк од неодамна е отворен дуќан во кој жените можат да изберат и да си купат сопруг.

  На влезот се изложени следните упатства:
  1. Можете да го посетите дуќанов САМО ЕДНАШ;
  2. Овој дуќан има 6 ката. Kако што се качувате погоре карактеристиките на мажите се подобруваат;
  3. Можете да го изберете кој било маж на катот на кој се наоѓате или да отидете на горниот;
  4. Не може да се враќате на долните катови.

  Една жена одлучила да го посети дуќанот и да си најде партнер.
  На вратата од првиот кат пишувало:
  Овие мажи имаат работа
  Жената се одлучила да оди на горниот кат.
  На вратата од вториот кат пишувало:
  Овие мажи имаат работа и сакаат деца
  Жената се одлучила да се качи еден кат погоре.
  На вратата од третот кат пишувало:
  Овие мажи имаат работа, сакаат деца и се неверојатно згодни
  Wow, помислила жената, но чувствува дека мора да се качи погоре.
  На вратата на четвртиот кат пишувало:
  Овие мажи имаат работа, сакаат деца, неверојатно се згодни и помагаат низ дома
  -Неверојатно - си мисли жената - тешко можам да одолеам да не влезам... Но сепак, нешто ја тера да оди погоре, на следниот кат.
  На вратата на петтиот кат пишува:
  Овие мажи имаат работа, сакаат деца, неверојатно се згодни, помагаат низ дома и многу се романтични.
  Жената се решила да влезе, ама во последен миг нешто ја спречува и на крајот се одлучува сепак да се качи на шестиот кат.
  На вратата од шестиот кат пишувало:
  Вие сте посетителка број 51 352 177
  На овој кат нема мажи. Овој кат постои за да се покаже колку е невозможно да се задоволи една жена. Ви благодариме што го посетивте нашиот дуќан.

  Од спротива на овој, постои друг дуќан, со 6 ката, во кој мажите можат да најдат и да си купат сопруга.
  На првиот кат се жените што сакаат секс.
  На вториот кат се жените што сакаат секс и не гњават премногу.
  Катовите од третиот до шестиот НИКОГАШ НЕ БИЛЕ ПОСЕТЕНИ.


  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.
  avatar
  Batty
  New Primitives
  New Primitives

  Male Мислења : 14203
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Општи вицеви

  Пишување by Batty on Нед 09 Ное 2008, 12:29

  Фатил некој селанец златна рипка и оваа му рекла :
  - Добар селанецу, пушти ме и ќе ти исполнам три желби.
  - На кого бе ти селанец - рекол овој и ја задавил.



  ---------------------------------------------------------------------------
  Quite an experience to live in fear, isn't it? That's what it is to be a slave.

  Morholt

  Male Мислења : 6617
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Општи вицеви

  Пишување by Morholt on Нед 09 Ное 2008, 13:33

  секоја чест за вицов со дуќанот rock and roll
  avatar
  Сашо комшијана

  Male Мислења : 11104
  Местолокација : Корча
  Зачленет на : 2008-09-13

  Re: Општи вицеви

  Пишување by Сашо комшијана on Чет 13 Ное 2008, 00:32

  како сега се вика Белата Куќа во Вашингтон?


  *************

  Бараката на Обама
  avatar
  AHA-g-nocii

  Male Мислења : 202
  Местолокација : Cite du Piramides
  Зачленет на : 2008-11-09

  Re: Општи вицеви

  Пишување by AHA-g-nocii on Чет 13 Ное 2008, 15:44

  Здраво...чув да си најлепша крава...м, Недостижна Неда, м...зато те држат у амбар затворена...
  -Да, јас сум Недостижна Неда, али за тебе, сега откако ја прескокна лесата, само Неда...
  -Мило ми е, јас сум Џек Ташак, али за тебе, сега откако ја скокнав лесата, само Џек.
  avatar
  Tarana

  Male Мислења : 5821
  Местолокација : Струга
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Општи вицеви

  Пишување by Tarana on Пет 14 Ное 2008, 19:59

  Цацко (г. г. Стефан): Колега, Христос се роди.
  Киро (Тошо Малерот): Хмм, нашиот цица више две недели.

  од К-15 rock and roll
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Општи вицеви

  Пишување by Bender on Пет 14 Ное 2008, 20:10

  - Која е најмалата книга во светот?
  - "Што мажите знаат за жените".

  ***********************

  -Зошто жените ги тријат очите кога ќе се разбудат?

  -Затоа што немаат јајца за да ги почешаат.


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Општи вицеви

  Пишување by Bender on Пет 14 Ное 2008, 20:10

  Наредби!

  Слуга, дали ја запали колата?
  - Да господине, веќе и гаражата гори!

  Слуга, давај пушката, сакам да пукам!
  - Господине сите спијат.
  - Нема везе, ќе пукам на прсти!

  Слуга, зашто се весниците во замрзивач?
  - За вестите да останат свежи.


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Општи вицеви

  Пишување by Bender on Пет 14 Ное 2008, 20:11

  Се договараат снаи и свекрви ќе одат на екскурзија. И решиле да се поделат со автобусите, во едниот снаите, во другиот свекрвите. И снаите како помлади му дале предност на свекрвите да се возат напред со автобусот. И како што патувале, автобусот со свекрвите направил сообраќајка и ниедна од нив не преживеала. Снаите почнале сите да се радуваат да се смејат, арно ама само една од нив се отепала од плачење. Сите почнале да се чудат што е работата со оваа и откако ја прашале зошто плачи таа им одговорила:
  - Како да не плачам. Мојата свекрва не стигна да го фати автобусот.....остана дома!!!!


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Општи вицеви

  Пишување by Bender on Пет 14 Ное 2008, 20:11

  Перо и Игор

  Перо му се јавува на Игор и му вика:
  П: Абе со две женски сум на Водно доаѓај одма, те чекам кај втората платформа.
  И: Добро, добро доаѓам одма, чекај ме.
  - И се среќаваат горе и Игор го гледа Перо се вртка сам наоколу.
  И: И кај се сега?
  П: Ене ги во колата.
  И: А убави ли се?
  П: Па напиј се малце ракија и убави се тогаш.
  - Иде Игор да ги види и гледа и се враќа кај Перо:
  И: Ти будала да не си бе? Па кај можам јас толку ракија да испијам.


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Општи вицеви

  Пишување by Bender on Пет 14 Ное 2008, 20:12

  Сообраќаец сопрел некој возач кој му бил сомнителен.
  - Дувнете овде ве молам - му вели на возачот, подавајќи му балон за алко-тест.
  - Не можам, имам астма, еве лекарско уверение....
  - Тогаш ќе морате да дојдете со мене во станица за да ви земеме крв.
  - Не може ни тоа, имам хемофилија.
  - Ајде тогаш одете по белава линија десетина чекори.
  - Не можам, пијан сум.

  *******************************

  Си бил еден ловџија ,и си одел на лов,ко наеднаш му излегла мечка ,и му вика со да ти прам бе,да те е*а* или да те јадам, и овај му вика еб*ме,другиот ден,пак оди на лов,пак ја начеква мечката и пак исто го прашва и овај исто му одговара,и третиот ден,оди на лов и пак му излегва мечката ,и му вика со прајме сега,да те јадам или да те еб*м,и овај пак исто,еб*ме,и мечкат аму вика,ти на лов идиш бе,или на еб*ње


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Општи вицеви

  Пишување by Bender on Пет 14 Ное 2008, 20:13

  Се растрчуваат лудаци по дворот од лудницата и еден од нив забележува како една жена се дави во блиското езеро
  Се стрчува накај нејзе се бапка во езерото и ја спасува.
  по 5 минути лудаков со трчање кај началникот
  -Друже началниче јас направив добра работа и сакам да ме пуштите од овде.
  -А што направи?
  -Спасив жена да не се удави
  -А кај е жената сега?
  -Ене ја обесив да се суши.


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Општи вицеви

  Пишување by Bender on Пет 14 Ное 2008, 20:13

  Си биле ловџии и кажуват кој повеќе уловил.
  Еден се фали :
  -Вчера, јас, јас лично, сум отепал еден зајак абе огромен.
  Ко го кренав ко се истегна абе 1 метро и фазла.
  Другиве ловџии :
  -Абе ајде не лажи.
  а овај:
  -Кој не верува да си еби мајката.


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Општи вицеви

  Пишување by Bender on Пет 14 Ное 2008, 20:14

  Разговараат двајца студенти на Електро:

  - Слушај, вечерва имам празен стан!
  - Блазесити, ќе можеш на глас да учиш.

  **********************

  Професорот седи во менза и јаде...

  Доаѓа студент и седнува до него. А професорот вели:
  - Од кога орлите и свињите јадат на иста маса?
  Студентот го погледнува, си го зема јадењето и вели:
  - Добро, тогаш ќе одлетам на друга маса!


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Општи вицеви

  Пишување by Bender on Пет 14 Ное 2008, 20:14

  Еден крадец на сред ноќ влегува во една куќа, сигурен дека нема никој.
  Како што си работел, слушнал еден глас:
  „И јас те гледам, и Исус те гледа.“
  Крадецот се штрекнал, се испулил наоколу и не видел никого.
  Гласот пак се чул:
  „И јас те гледам, и Исус те гледа.“
  Светнал крадецот со батеријата и гледа еден папагал.
  Му вели: „Ти кој си?“
  „Јас сум Пантелејмон.“ - му одговорил достоинствено папагалот.
  Крадецот почнал да се смее:„А бе ај бркај си работа, ПАНТЕЛЕЈМОН, од умот ме извади, и што име е тоа за папагал?“
  „Ами ни Исус не е име за доберман, па види како те гледа...“


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Општи вицеви

  Пишување by Bender on Пет 14 Ное 2008, 20:15

  Ги гледа Фата мустаќите на Мујо, и` се бендисуваат, па го прашува дали може да добие едно влакно за спомен. Мујо ја вовлекува раката во неговите гаќи и вели:
  -Дури има в магацин, не вадиме од излог.


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Phoenix

  Male Мислења : 8242
  Местолокација : Скопје
  Зачленет на : 2008-10-08

  Re: Општи вицеви

  Пишување by Phoenix on Сре 26 Ное 2008, 21:36

  се срекаваат камила и слон.. .
  слонот и вика на камилата види се мори каква си со цицките на грб
  а камилата му вика . ти бе поарен да не си со курот на чело
  avatar
  Batak
  Директор
  Директор

  Male Мислења : 5275
  Местолокација : Батакџилница
  Зачленет на : 2008-09-19

  Re: Општи вицеви

  Пишување by Batak on Чет 27 Ное 2008, 00:34

  Одат двајца пијаници по пруга.
  - А бре скаливе многу високи!?
  - Не се секирај, ене го лифтот доаѓа.
  avatar
  frose
  Пивопиец
  Пивопиец

  Female Мислења : 9441
  Местолокација : Негде Низ Скопјево
  Зачленет на : 2008-10-20

  Re: Општи вицеви

  Пишување by frose on Чет 27 Ное 2008, 01:14

  avatar
  frose
  Пивопиец
  Пивопиец

  Female Мислења : 9441
  Местолокација : Негде Низ Скопјево
  Зачленет на : 2008-10-20

  Re: Општи вицеви

  Пишување by frose on Чет 27 Ное 2008, 13:05

  Што вели слепиот татко на свадбата на хендикепираната ќерка?
  - Стани моме да заиграш, да те гледам весел јас.
  avatar
  Batak
  Директор
  Директор

  Male Мислења : 5275
  Местолокација : Батакџилница
  Зачленет на : 2008-09-19

  Re: Општи вицеви

  Пишување by Batak on Чет 27 Ное 2008, 13:07


  Morholt

  Male Мислења : 6617
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Општи вицеви

  Пишување by Morholt on Саб 06 Дек 2008, 21:07

  Седит Сталин на тераса и одмарат и кон 6 сабајлето изгреват сонцево и му велит - Добро утро Сталин
  и Сталин си рекол бреј колку имам авторитет и сонцево ми велит добро утро
  и ги викнал на ручек повидните членој на пратија за да им го докажит авторитетот шо го имат
  и идат пладне кај 3 сатот и сонцево - Добар ден Сталин, и Сталин - добар нека ти е денов
  и сега ќе се прајт мануп и викнал претседателите на републики за вечера
  и кон 7 сатот зајдвит сонцево, арно ама ништо не му велит добра вечер на Сталин
  и овај нервозен - зш не ми рече добро вечер
  а сонцево му велит - Абе шо те еб*м, сега сум на запад
  avatar
  Bender
  Bender Bending Rodrigez
  Bender Bending Rodrigez

  Male Мислења : 19228
  Зачленет на : 2008-09-14

  Re: Општи вицеви

  Пишување by Bender on Нед 07 Дек 2008, 02:50

  аууу лудница Каране


  ---------------------------------------------------------------------------
  Hey sexy mama, wanna kill all the humans?
  avatar
  Beholder
  Ало бре, није ти ово Техеран!
  Ало бре, није ти ово Техеран!

  Male Мислења : 643
  Зачленет на : 2008-09-15

  Re: Општи вицеви

  Пишување by Beholder on Чет 11 Дек 2008, 20:35

  која опрција на MSN messenger ја немет во Етиопија ?


  Out to lunch :dada:

  Sponsored content

  Re: Општи вицеви

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Пет 19 Јан 2018, 06:42